Ünalan Kurye

Ünalan Kurye
Ünalan Kurye
Ünalan Kurye

Ünalan Kurye Ünalan İstanbulun Üsküdar belediyesine bağlı bir semttir.Ünalan deyince akla Koç holding gelir çünkü demirdökümün genel müdürlüğü buradadır.Ünalan, İstanbul‘un Anadolu Yakası‘nda bulunan Üsküdar ilçesine bağlı 33 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında güneyinde Kadıköy ilçesine bağlı Dumlupınar veMerdivenköy; batısında Ataşehir ilçesine bağlı ve Fetih; kuzeyindeKüçükçamlıca; kuzeydoğusunda Cumhuriyet mahalleleri bulunmaktadır. İlçenin güney sınırını D 100 karayolu çizmektedir.

 

Ünalan Kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

      Ünalan Kuryeci ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde  firmaların  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Hizmet firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şu anda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde hizmet veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde firmalar için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Ünalan Kurye ekibi olarak her müşterinin her isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yolunda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Gönderi yapan firmalar kalite standartlarına uymayan firma konusunda bu firmayı bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir.

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Ünalan Kurye firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Ünalan Kurye ile evrak gönderisi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur.

Ünalan Acil

Ünalan Hızlı

Ünalan Kurye

Ünalan Gün içi

Ünalan Express

Ünalan Uçak Kargo

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın