Soğanlık Kurye

Soğanlık Kurye

Soğanlık Kurye Soğanlık İstanbulun Kartal Belediyesine bağlı bir semttir.

Soğanlık, İstanbul‘un Kartal ilçesinde D 100 karayolunun kuzeyinde bulunan, Yakacıkve Esenkent semtleri ile çevrilmiş olan semt.

Semt sınırları içinde 2. Zırhlı Tugay, 1. Askeri Dikimevi ve askeriye lojmanlar da bulunmaktadır. Soğanlık; Gümüşpınar, Yeni Mahalle ve Orta mahalle olmak üzere üçmahalleden oluşur. En önemli caddesi olan Atatürk Caddesi’nin Kartal merkeze uzaklığı 1.5 km’dir.soğanlık moto kurye

Soğanlık Kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

      Soğanlık Kurye ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde  firmaların  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Hizmet firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şu anda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde hizmet veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde firmalar için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Motorlukurye ekibi olarak her müşterinin her isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yolunda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Gönderi yapan firmalar kalite standartlarına uymayan firma konusunda bu firmayı bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir.

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Soğanlık Kurye firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Motorcu ile evrak gönderisi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur. Soğanlık Kurye

Soğanlık Kurye

Soğanlık Motor Kurye

Soğanlık Gün içi Motokurye

Soğanlık Express Motorlukurye

Soğanlık
—  Semt  —
Kartal'ın İstanbul'daki konumu

Kartal’ın İstanbul’daki konumu

Ülke Türkiye Türkiye
Bölge Marmara
İl İstanbul
İlçe Kartal
Yönetim
 – Muhtar
Zaman dilimi DAZD (+2)
Posta kodu
Alan kodu (+90) 216
Plaka kodu 34

 

 

 

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*