Sirkeci Kurye

Sirkeci Kurye
Sirkeci Kurye

Sirkeci Kurye

Sirkeci Kurye Sirkeci, İstanbul‘un Fatih ilçesinde yer alan bir semttir. Deniz kenarında Haliç’in ağzında yer alan semtin batısında Bahçekapı semti, doğusunda Sarayburnu (Topkapı Sarayı), güneyinde ise Cağaloğlu semti bulunur. Semtin en önemli noktası Sirkeci Garı, ana caddesi ise Ankara Caddesi’dir. Sahil boyunca uzanan Ragıp Gümüşpala Caddesi ve Kennedy Caddesi Sirkeci’de birbirine bağlanırlar.Sirkeci Kurye

Sirkeci Kurye

Sirkeci Kurye şubesi,  müşteri memnuniyetini önemseyen ve bu doğrultuda ilerleyen, müşterilerine kaliteli hizmet veren kuryedir. Sirkeci İstanbul ilinin Fatih ilçesine bağlı bir semttir.Deniz kenarında Haliç’in sınırında yer alan sirkeci semti oldukça ünlü semtlerdendir. Burada ciddi anlamda yoğun bir kurye sistemi vardır. Buranın geçiş bölgesi olması nedeniyle kurye şirketlerinin merkezleri ve şubeleri burada bulunmaktadır. 1980 yılından ve sonrasından beri ülkemizde bir çok ulustan kişiler ve ulusal işlev gösteren firmaların bu bölgeyi tercih etmelerinden dolayı da çevresi çok genişlemiş ve ciddi anlamla değişime uğramış  Sirkeci, girişim amaçlayan kişiler sayesinde bir çok alışveriş merkezi, marketler, mağazalar vs. açılmıştır. Bu şekilde gelişim olmasından dolayı Sirkeci’nin nüfus açısından da çoğaldığını görmekteyiz. Nüfus’un çoğalması ile kurye işlemlerinin de artması mucize değildir. Kurye işlemleri genellikle iş adamlarının, acil işlem gerektiren dosyalar veya paketler bulunduğu için gerekli olan bir sistemdir. Uzun sürmemesi gereken kurye işlemleri genellikle de 2 saat içerisinde istenilen yere gönderilmektedir. Sirkeci’de bir çok kurye hizmeti sistemi bulunmaktadır. Bunlar ; Sirkeci motorlu kurye, arabalı kurye, acil motorlu veya arabalı kurye, yaya kurye, acil ilaç kuryesi ve ucuz kurye hizmetleridir. Bu hizmetler çok geniş kapsamlı ve neredeyse her araç ve gerecin kuryesi bulunmaktadır. Sizde kaliteli ve ekonomik kurye hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, Sirkeci’de ki kurye hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Sirkeci Kurye

Sirkeci Motor Kurye

Sirkeci Gün içi Motokurye

Sirkeci Express Motorlukurye

 

 

Tarihçe

Sirkeci Kurye

Sirkeci İskelesi (1880-1893) [1]

Sirkeci Kurye

 

Sirkeci feribot iskelesinden semtin görünümü, sol tarafta Sirkeci Garı, sağ tarafta Eminönü vapur iskelesi, ortada Ankara Caddesi (Şubat 2013)

Sirkeci semti Osmanlı döneminde hem Topkapı Sarayı‘na yakın olması, hem de Sadrazamlık binası olan Babıali‘ye yakın olması bakımından önemli bir semtti. Deniz kenarında olduğu için Babıali’nin iskelesi olma konumundaydı. 1885 yılında Şark Ekspresi‘nin hizmete girmesi, 1890 yılında Sirkeci Garı‘nın hizmete girmesinden sonra semt daha da büyük bir önem kazandı.

Günümüzdeki semt

Sirkeci Garı hala Avrupa‘yla İstanbul arasındaki demiryollarının ana durak noktası işlevini devam ettirmektedir. Semt, inşaat halinde olan Marmaray demiryolu tünel projesinde de önemini koruyacaktır. Ayrıca Eminönü-Harem Arabalı vapur ve Eminönü-Adalar vapur iskeleleri Sirkeci’nin deniz kıyısında yer alırlar. Türkiye’nin en büyük postane binası olan Büyük Postane de Sirkeci semtinde yer alır.

kurye , moto , motorlu ,express kurye, motor kurye, araç kurye, kiralık kurye,Motosikletli kurye,Hızlı motorlu kurye, acil kurye, express kurye firmaları, motokurye şirketleri, uçak kargo ve acil ilaç temini! Motorcu, motorize, motosikletli kurye ,Ucuz Kurye,İstanbul Kurye,Moto Kurye,Anadolu Yaksı Kurye,Gece Kurye,7/24 Kurye, ekonomik kurye, hesaplı kurye,

sirkeci kurye

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın