Seyrantepe Kurye

Seyrantepe Kurye
Seyrantepe Kurye

Seyrantepe semt olarak idari bakımından Kağıthane ilçesine bağlı Seyrantepe mahallesi, Yeşilce 

Seyrantepe Kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

      Seyrantepe Kurye ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde  firmaların  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Hizmet firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şu anda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde hizmet veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde firmalar için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Motorlukurye ekibi olarak her müşterinin her isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yolunda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Gönderi yapan firmalar kalite standartlarına uymayan firma konusunda bu firmayı bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir.

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Seyrantepe Kurye firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Motorcu ile evrak gönderisi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur.

Seyrantepe Kurye

Seyrantepe Motor Kurye

Seyrantepe Express Motorlukurye

mahallesi ve Şişli ilçesine bağlı Huzur mahallelerini kapsar. İstanbul’un merkezi bölgelerine yakın olmakla beraber bu bölgeye 80’li yıllardan sonra yoğun olarak yerleşim başlamıştır.Yüzölçümü 1.168.167 m2
Nüfusu 15.406Cadde Sayısı 6
Sokak Sayısı 121
Bina Sayısı 1.515
Mahalle Muhtarı Yılmaz YILMAZ
Telefon 0212 283 21 73
Adres Seyrantepe mah. Çamlık sok. No.7 Kağıthane-İstanbul

 

 

SEYRANTEPE KURYE

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*