Şeyhli Kurye

Şeyhli Kurye
Şeyhli Kurye
Şeyhli Kurye

Şeyhli Kurye  Şeyhli İçi Net Moto Kurye Dağıtım Hizmetleri.Şeyhli, İstanbul‘un Anadolu Yakası‘nda bulunan Pendik ilçesine bağlı 31 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında kuzeyinde Kurtköy; batısında Sülüntepe; güneyinde ve batısında ise Ramazanoğlu mahalleleri bulanmaktadır. Mahalle ayrıca batıda dar bir alanda Sanayi mahallesiyle de sınırdaştır.ŞEYHLİ KURYE

Şeyhli Kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

      Şeyhli Kurye ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde  firmaların  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Hizmet firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şu anda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde hizmet veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde firmalar için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Motorlukurye ekibi olarak her müşterinin her isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yolunda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Gönderi yapan firmalar kalite standartlarına uymayan firma konusunda bu firmayı bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir.

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Şeyhli Kurye firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Motorcu ile evrak gönderisi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur.

Şeyhli Acil

Şeyhli Hızlı

Şeyhli Kurye

Şeyhli Gün içi

Şeyhli Express

Şeyhli Uçak Kargo

Şeyhli
—  Mahalle  —
Koordinatlar: 40°54′30.3984″N 29°17′15.8172″E
Ülke Türkiye Türkiye
Bölge Marmara
İl İstanbul
İlçe Pendik
Yönetim
 – Muhtar
Zaman dilimi DAZD (+2)
Posta kodu 34906
Alan kodu (+90) 216
Plaka kodu 34

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın