Şartnameler

Nakit ve/yeva hamiline yazılı kıymetli değerli kağıtlar.Kanunca yasaklanmış veya yasal izinler ile tehdit konulmuş maddeler.
Mücevher, değerli taş ve madenler. Zararlı, yanıcı, patlayıcı, bozulabilir, koku yayan, zehirli, asitli maddeler. Kuryetürk teslim alma, taşıma ve teslim etme gibi aşamalarda doğabilecek gecikmelerden sorumlu tutulamaz. Elde olmayan haklı nedenlerden doğabilecek bu gibi gecikmelerde Kuryetürk ?ün tazminat ödeme yükümlülüğü yoktur. Sorumluluk yalnızca hizmet süresi ve kapsamı içinde doğan zarar ve kayıplarda Smart Kurye ?e aittir. Bu sorumluluğun mali tavanı ne olursa olsun gönderme ücretinin 3 katı ile sınırlıdır. Bu tavanı aşamaz.

Ücretin teslimatın gerçekleşeceği adreste ödeneceği kabul edilmesine rağmen, tahsil edilememesi veya gönderme aşamasında tahmin edilemeyen ancak, sonradan tahakkuk eden ücretin tahsili söz konusu ise, Smart Kurye ödeme gerçekleşinceye kadar gönderiyi teslim etmemek hakkına sahiptir. Bu durumda göndericinin kayıpları, zarar ve gecikme sorumluluğu tümüyle göndericiye aittir. Smart Kurye bu zarardan mesul tutulamaz.

SİGORTA gönderici tarafından özel olarak talep edilir ve gerekli ücret ödenir. Smart Kurye tarafından yapılan sigorta kapsamı ve koşulları, Smart Kurye hizmet standartlarına ve sigortacı kuruluşun poliçesinde yazılı koşullara bağlıdır

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*