Moto Kurye

Moto Kurye Firması
Moto Kurye Firması
Motor Kurye
Motor

Motor

Motor Kurye Firması 2004 yılında istanbulda acil şirketi olarak faaliyetine başlamıştır.

Kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

Motor Kurye ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin kurye isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde kurye  firmaları  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Motor Kurye firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şuanda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde  kurye hizmeti veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde kurye firmaları için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Kurye ekibi olarak her müşterinin ayrı kurye hizmeti isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yoluda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Kurye kullanan firmalar kalite standartlarına uymayan kurye hizmeti konusunda Kurye firmasını bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir.

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Kurye firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Bir Kurye gönderi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur.

Motor Kurye

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*