Kurye

smart kurye
smart kurye

Kurye Hizmet Kalitesi

 1. Zamanın’da iş teslimatı ile müşteriyi bekletmemek.
 2. Bütünlük müşterinin isteklerini anlaya bilmek.
 3. Nezaket müşteri karşısın’daki davranış.
 4. İstikrar tüm müşteriler için aynı kalitede iş yapmak.
 5. Erişebilir’lik müşteri istediğinde ulaşabilmeli.
 6. Doğruluk herzaman doğrudan yana olmak.
 7. Estetik görünüm ses,koku gibi faktörler.
 8. Güvenilirli’lik zamanında ulaştırabilimek.
motorlu kurye
motorlu kurye

Kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

Moto Kuryeci ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin kurye isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde kuryeci  firmaları  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Kuryeci firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şuanda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde  kargo hizmeti veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde kuryeci firmaları için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Smart ekibi olarak her müşterinin ayrı kurye hizmeti isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yoluda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Kargo kullanan firmalar kalite standartlarına uymayan kurye hizmeti konusunda Kargo firmasını bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir.

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

 • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
 • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
 • Görevlerin standardizasyon takibi
 • Alınan bilginin uygulanabilirliği
 • Takım çalışması entegrasyonu
 • İşe uygun kaliteli işçi bulma
 • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
 • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Smart firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Bir gönderi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın