Küçükbakkalköy Kurye

Küçükbakkalköy Kurye
Küçükbakkalköy Kurye
Küçükbakkalköy Kurye
Küçükbakkalköy

Küçükbakkalköy Kurye

Küçükbakkalköy Kurye Küçükbakkalköy , İstanbul ilinin Ataşehir ilçesine bağlı olan bir mahalledir.

İlk yerleşim yerleri 1940lı yıllarda başlamış olup hızla ilerlemiştir. Günümüzde yeni uydu kent projeleri ile hızla büyümektedir. Ankara Asfaltı’nın yukarısında kalan bölge çevre yolu ve minibüs yoluna kolay ulaşımı sayesinde tercih edilmektedir. İlköğretim kurumlarıyla,, Metin Sabancı Spastik Çocukları İyileştirme Merkezi ve Taçsportesisleriyle sosyal alanda da hızla ilerlemektedir. Bünyesinde tabiki başta gerek okulunun büyüklüğü , mimari güzelliği ve çalışkan öğrencileriyle Dilek Sabancı Anadolu Ticaret Meslek Lisesi, Prof.Faik Somer Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi ve Ataşehir Anadolu Lisesi’ni Barındırır.küçükbakkalköy moto kurye

Küçükbakkalköy, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

      Küçükbakkalköy Kurye ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde  firmaların  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Hizmet firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şu anda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde hizmet veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde firmalar için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Küçükbakkalköy Kurye ekibi olarak her müşterinin her isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yolunda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Gönderi yapan firmalar kalite standartlarına uymayan firma konusunda bu firmayı bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir.

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Küçükbakkalköy firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Küçükbakkalköy Kurye ile evrak gönderisi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur.

Küçükbakkalköy Acil

Küçükbakkalköy Hızlı

Küçükbakkalköy Kurye

Küçükbakkalköy Gün içi

Küçükbakkalköy Express

Küçükbakkalköy Uçak Kargo

Küçükbakkalköy Motor Kurye

Küçükbakkalköy Mahallesi
—  Mahalle  —
Ülke Türkiye Türkiye
Coğrafi bölge Marmara
İl İstanbul
İlçe Ataşehir
Yönetim
 – Tür Mahalle muhtarı
Rakım 20 m (66 ft)
Zaman dilimi DAZD (+2)
 – Yaz (YSU) DAYZD (+3)
İl alan kodu 0216
İl plaka kodu 34
Posta kodu 34750

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın