Koşuyolu Kurye

Koşuyolu Kurye
Koşuyolu Kurye

Koşuyolu İstanbul Üsküdar belediyesine bağlı bir semttir.Eskiden koşuyolundaki bütün evler aynı tipmiş ve koşuyolu pahalı bir semt değilmiş!Çok yeşillik olduğu için (oksijen bol olduğu için) Koşuyolu Kalp hastanesi buraya yapılmış.

Koşuyolu Kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

      Koşuyolu Kurye ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde  firmaların  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Hizmet firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şu anda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde hizmet veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde firmalar için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Motorlukurye ekibi olarak her müşterinin her isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yolunda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Gönderi yapan firmalar kalite standartlarına uymayan firma konusunda bu firmayı bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir.

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Koşuyolu Kurye firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Motorcu ile evrak gönderisi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur.

Koşuyolu Kurye

Koşuyolu Motor Kurye

Koşuyolu Express Motorlukurye

 

Koşuyolu İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Kadıköy ilçesine bağlı bir semttir.
Validebağ Öğretmenevi burada bulunmaktadır.

 

Yeniçerilerin sefere çıkmadan önce buluşma yerleri olan çeşmeye çok yakın mesefadedir.

 

Validebağ ve Altunizade gibi semtlerle komşudur.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*