Kanlıca Kurye

Kanlıca Kurye
Kanlıca Kurye
Kanlıca Kurye
Kanlıca Kurye

Kanlıca İstanbulun Beykoz Belediyesine bağlı bir semttir.Anadoluhisarı ile Çubuklu arasında bulunur.

Kanlıca, İstanbul‘un Beykoz ilçesinin ünlü bir semtidir. Anadoluhisarı ile Çubukluarasında bulunur. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü‘nün Anadolu yakasındaki ayağının kuzey tarafındadır.

Kanlıca’nın yoğurdu meşhurdur. Kanlıca yoğurdu sahilde Çınaraltı’nda pudra şekeri üzerine konularak yenilir. Yoğurdun özelliği yoğurt yapımında kullanılan süt tozu ve üzerine konulan pudra şekeridir.kanlıca moto kurye

Kanlıca ayrıca Mihrabad Korusu‘yla da meşhurdur. Anadolu Yakasının en yeşillik yerlerinden biridir. Kanlıca’nın yalıları da ünlüdür.

Kanlıca’nın ismi konusunda çeşitli rivayetler vardır ama en çok kabul göreni zamanınOsmanlı sultanlarından biri bir gün emir vererek İstanbul’un havası en temiz semtinin bulunmasını ister. Nasıl ölçüleceği konusunda ise vezirlerinden yardım ister. Vezirlerden biri her semte kanlı et bulunana direklerin asılmasını ve en geç bozulan etin olduğu direğin havası en temiz semt olacağını söyler. Sultan emir verir ve Kanlıca büyük arayla birinci olur ve Osmanlı Sultanı bu semte Kanlıca ismini verir.KANLICA KURYE

Kanlıca Kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

      Kanlıca Kurye ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde  firmaların  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Hizmet firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şu anda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde hizmet veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde firmalar için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Motorlukurye ekibi olarak her müşterinin her isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yolunda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Gönderi yapan firmalar kalite standartlarına uymayan firma konusunda bu firmayı bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir.

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Kanlıca Kurye firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Motorcu ile evrak gönderisi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur.

Kanlıca Kurye

Kanlıca Express Motorlukurye

Kanlıca
—  Mahalle  —
Kanlıca, 2009

Kanlıca, 2009

Koordinatlar: 41°N 29°E
Ülke Türkiye Türkiye
Bölge Marmara
İl İstanbul
İlçe Beykoz
Yönetim
 – Muhtar
Zaman dilimi DAZD (+2)
Posta kodu
Alan kodu (+90) 216
Plaka kodu 34

Kanlıca İskelesi ve çevresi, sağ tarafta ilerde görünen Fatih Sultan Mehmet Köprüsü (Şubat 2013)

Kanlıca İskelesi, sağ tarafta görünen Fatih Sultan Mehmet Köprüsü

Kanlıca İskelesi çevresindeki yalılar

Kanlıca İskele çevresi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın