İkitelli Kurye

İkitelli Kurye

İkitelli Kurye  İkitelli Organize Sanayi Acil Moto Kurye İkitelli kuryeci organize ,ikitelli organize sanayi moto, ikitelli acil organize kurye, ikitelli organize moto kurye İkitelli Kurye

İkitelli Kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

      İkitelli Kurye İkitelli Kurye ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde  firmaların  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Hizmet firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şu anda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde hizmet veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde firmalar için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Motorlukurye ekibi olarak her müşterinin her isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yolunda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Gönderi yapan firmalar kalite standartlarına uymayan firma konusunda bu firmayı bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir.

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

İkitelli Kurye firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Motorcu ile evrak gönderisi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur.

İkitelli Kurye

İkitelli Motor Kurye

İkitelli Express Motorlukurye

İkitelli Kurye

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi. İstanbul’da özellikle Fatih, Eminönü, Kağıthane ve Haliç çevresine yayılan ve çıkardıkları atık, duman, gürültü v.b. ile insan sağlığına zararlı unsurlarla çevreyi kirleten, bu suretle kent ve kent insanına zarar veren, ayrıca şehircilik açısından olumsuz bir durum ortaya çıkaran küçük ve orta boy sanayi işletmelerini, meskun alanlar dışında şehircilik ilkelerine uygun ve her türlü altyapısı hazırlanmış alanlarda toplayarak, çevreye zarar vermeden faaliyetlerini sürdürmelerini sağlamak amacıyla İkitelli‘de kurulan organize sanayi bölgesi.

İkitelli Kurye

İkitelli Motor Kurye

İkitelli Express Kurye

 

ATATÜRK Oto Sanatkarları . 
AYKOSAN . 
AYMAKOOP AYAKKABICILAR . 
BAĞCILAR-GÜNGÖREN . 
BAŞAKŞEHİR ve Civarı 
BİKSAN . 
CİLA ve NİKELAJ Madeni  
ÇEVRE . 
ÇORAPÇILAR San. Sitesi 
DEMİRCİLER . 
DEPO ve ARDİYECİLER 
DERSAN DERİ MAMULLERİ  
Diğer ( Anadolu ) 
DOLAPDERE . 
ESENLER OTO TAMİRCİLERİ 
ESKOP . 
ESOT . 
GALVANO TEKNİK . 
GİYİM SANATKARLARI . 
HASSEYAD . 
HESKOP . 
İMSAN SANAYİ SİT: 
İPKAS PLASTİKCİLER . 
İSDÖK . 
İSTANBUL (İkitelli Sanayi Dışı ) 
İSTANBUL KERESTECİLER . 
İSTEKS . 
İSTOÇ İSTANBUL TOPTANCILAR ÇARŞISI 
İSTOÇ OTO & Ticaret Merkezi 
KAĞITHANE SÜNNET KÖPRÜSÜ HALİÇ S.S. 
MARMARA . 
MASKO Mobilyacılar Sitesi 
METAL İŞ . 
MUTFAK EŞYACILAR 
OTO CENTER 
PİK DÖKÜMCÜLER . 
SEFAKÖY . 
Spotçular Çarşısı ikitelli 
TEKSTİL KENT 
TORMAK . 
TRİKO DOKUMACILARI . 
TÜMSAN . 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*