Hakkımızda

Biz Kimiz

Moto Kurye hizmeti veren kuruluşlar arasında yaygın hizmet ağı, formalitesiz hizmet anlayışı ve eğitimli ekibi ile “en hızlı” hizmeti sunan Smart Moto Kurye şehiriçi gönderileri aynı gün, en uzak mesafeleri 3 en yakın mesafeleri 1/5 saatte alıcılarına ulaştırır.

İlk Ve Tek

Moto Kurye İstanbul’da kendi dağıtım ekibi ile hizmet veren ülkemizin saygın kuruluşlarındandır 2004 yılından bu yana gerçekleştirdiği “ilk”lerde sektöre damgasını vuran Moto Kurye pazar hareketlerini çok yakından izleyerek müşterilerine sunduğu hizmet çeşitlerini gereksinimler doğrultusunda yeniler, yepyeni çözümler geliştirir.

Püf Noktası Güven

Moto Kurye”güven” duygusu olmaksızın, Moto Kurye sektöründe başarılı olunamayacağının bilincindedir. Güven duygusunun ise, sunulan “kaliteli hizmet”in süreklilik arz etmesiyle geliştiğini, yerleştiğini bilir.Moto Kurye Bu nedenle, gönderiyi tam yerine, tam zamanında ulaştırmayı temel alan kaliteli hizmet anlayışından hiçbir koşulda ödün vermez! Moto Kurye Hergün onbinlerce kişiye güler yüzle “merhaba” diyen özel eğitimli ve deneyimli personeliyle;İmzalı Dağıtım’da “imza” karşılığı, Teyitli İmzasız Dağıtım’da ad-soyad alarak, İmzasız Dağıtım’da ise kayıt almadan “imzasız” olarak teslimatlarını gerçekleştirir. İmza alınan dağıtımlarda, “ayrıntılı raporlama” verir. Kaliteli hizmetin müşteri memnuniyetini de hedef aldığını bilen Moto Kurye Müşteri Temsilcileri aracılığıyla, gün boyu gönderiler ile ilgili müşterilerden gelen tüm bilgi taleplerini en kısa sürede cevaplandırır.

100 Milyon Merhaba

Smart Moto Kurye Kaç milyon adet olursa olsun, hiçbir gönderi  Moto Kurye’ün gözünü korkutamaz! Moto Kurye gerçek anlamda profesyonellik isteyen “seri dağıtım”da. Türkiye’nin en deneyimli şirketlerinden biridir.Moto Kurye Özellikle kurumsal iletiler ve reklam-tanıtım amaçlı “periyodik”esaslı seri dağıtımda, bugüne dek milyonlarca gönderiyi alıcısına başarıyla ulaştırmış ve deneyim kazanmıştır.Moto Kurye Ülkemizin hızla gelişen seri Moto Kurye sektöründe Smart Kurye’yi rakipsiz kılan en belirgin özelliği, bilgi ve deneyimi ile müşterilerinin gereksinimlerini belirleyip “kuruma özel” çözümler üretmesidir. Moto Kurye ürettiği çözümler doğrultusunda, yepyeni operasyon sistemleri geliştirir ve uygular.Moto Kurye Bu üstünlüğünü, hatasız hedef kitle planlaması ile birleştiren Moto Kurye dağıtım operasyonunu profesyonellerin talep ettiği beceri ile tamamlar.