Göztepe Kurye

Göztepe Kurye
Göztepe Kurye

Göztepe Kurye

Göztepe Kurye Göztepe, İstanbul, Anadolu Yakasında, Kadıköy İlçesi sınırları içinde bulunan bir semttir. göztepe kurye

 

Göztepe Moto Kurye

Günümüzde büyük kentlerin yani İzmir,İstanbul, Ankara vs. gibi şehirler gün geçtikçe her günün istendik saatlerinde ve trafiğin yoğun olduğu konumlarda acil olarak göndermeniz gereken mektup, paket, koli vb. gibi kuryelerde taşınabilecek herhangi bir şeyde kurye hizmeti verilmektedir. Göztepe Moto Kurye hizmeti almak için, Göztepe içerisinde oturmanız ve ucuz kurye masrafını karşılamanız gerekmektedir. Buradan kurye hizmeti almak istediğinizde, size en yakın Göztepe motorla hizmet veren kurye yönlendirilecek gönderinizin İzmir’in trafiğinden sorunsuzca, ulaşım sağlanacak, zaman kaybetmeyecek, hızlıca iletilecek ve teslimatınızın alıcısına ulaşması için ekipler ustaca çalışacaklardır. Bu şekilde işlemleriniz hiç bir şekilde sorun yaşamayacak Göztepe kurye hizmeti ile İzmir ilinin her noktasından moto kurye hizmeti sunulmaktadır. Göztepe Kurye İzmir genelinde istediğiniz her konumdan, sizin isteğinize alınacak herhangi bir konuma gönderilebilir. Göztepe Kurye İzmir ilinin dışında, Profesyonel kurye ekibi ile gönderilerinizi alım ve teslimat işlemleriniz için 24 saat kurye hizmeti sunmakta olup, buralar İzmir’e  yakın şehirler veya ilçeler olarak belirlenmiştir. Göztepe İzmir ilinin içerisinde ki ilçelerden birisidir.Ayrıca burası görkemli bir futbol ilçesi olduğundan burada futbol ile ilgili belgeler, evraklar vs. kurye hizmeti kapsamındadır. Göztepe’nin geneli ağırlıklı olarak kurye hizmeti verilmekte olup , bu hizmet dahilinde, gerekli olan teslimatınızı, gitmesi gereken yere götürülüyor.Teslim alınması gereken yere çok kısa sürelerde götürme işlemi yapıldığından dolayı çok tercih edilen yöntemdir.

Göztepe Kurye

Göztepe Motor Kurye

Göztepe Gün içi Motokurye

Göztepe Express Motorlukurye

 

Göztepe, İstanbul, Anadolu Yakasında, Kadıköy İlçesi sınırları içinde bulunan bir mahalledir.İsmini Merdivenköy , Şahkulu dergahının Gözcüsu olan Gözcü Baba’nın bulunduğu gözetleme tepesinden almıştır. 80’li yılların sonunda Soyak‘ın Göztepe Kurye Mahallesi’nde yaptığı siteye “Soyak Göztepe” denmesi[1] ile Göztepe’nin E-5’e denk gelen noktalarına da Göztepe denmeye başlanmışsa da bu hiç bir şekilde resmileşmemiştir. Son olarak Göztepe Kurye Mahallesi ve Merdivenköy arasında kalan M4 istasyonuna da Göztepe adı verilmiştir.

 

Güneyde Sahil Yolu ve Marmara Denizi, kuzeyde Merdivenköy mahallesi, doğuda Erenköy mahallesi ve Caddebostan semti, batıda da Çiftehavuzlar semti ile komşudur.

Bağdat Caddesi bu semtten de geçmektedir ve Bağdat Caddesi üzerindeki en büyük yeşil alan bu semt sınırlarındaki, 10.000 m2‘lik Göztepe Parkı‘dır.Bölgede çok sayıda ahşap köşkler bulunur.İstanbul’un gözde semtlerinden biridir.

kurye , moto , motorlu ,express kurye, motor kurye, araç kurye, kiralık kurye,Motosikletli kurye,Hızlı motorlu kurye, acil kurye, express kurye firmaları, motokurye şirketleri, uçak kargo ve acil ilaç temini! Motorcu, motorize, motosikletli kurye ,Ucuz Kurye,İstanbul Kurye,Moto Kurye,Anadolu Yaksı Kurye,Gece Kurye,7/24 Kurye, ekonomik kurye,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın