Göktürk Kurye

Göktürk Kurye
Göktürk Kurye
Göktürk Kurye

Göktürk Kurye Göktürk’ün İstanbul merkezine en yakın nezih yerleşim yerlerinden biri olduğunu vurgulayan Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, “Eyüp Belediye Meclisi’nde Göktürk-Kemerburgaz’dan 7 arkadaşımız görev yapıyor. Yine bu bölgeden sorumlu bir başkan yardımcımız bulunuyor. Göktürk, Kemerburgaz, bizim için bir mahalle statüsünden öte çok önem verdiğimiz bölgeler. Göktürk Kurye

Göktürk’de Meydan düzenleme çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor… Yolların büyük bir bölümü yapıldı. Meydan’a kent yapısına uygun son derece modern bir havuz yapılacak… Göktürk ve Kemerburgaz, bu çalışmalarımız bittikten sonra bambaşka bir silüete kavuşmuş olacak” dedi.Göktürk, İstanbul‘un Avrupa Yakası‘nda bulunan Eyüp ilçesine bağlı 21 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında doğusunda ve güneyinde Mithatpaşa mahallesi; kuzeyinde Odayeri; batısında ise Pirinççi köyleriyle komşudur. İstanbul’un tanınmış yerleşimlerinden Kemerburgaz semti de idari olarak Göktürk mahallesi sınırları içinde bulunmaktadır.göktürk moto kurye

Göktürk Kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

      Göktürk Kurye ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde  firmaların  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Hizmet firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şu anda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde hizmet veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde firmalar için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Göktürk Kurye ekibi olarak her müşterinin her isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yolunda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Gönderi yapan firmalar kalite standartlarına uymayan firma konusunda bu firmayı bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir.

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Göktürk Kurye firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Göktürk Kurye ile evrak gönderisi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur.

Göktürk Acil

Göktürk Hızlı

Göktürk Kurye

Göktürk Gün içi

Göktürk Express

Göktürk
—  Mahalle  —
Koordinatlar: 41°10′56.0316″N 28°52′55.6824″E
Ülke Türkiye Türkiye
Bölge Marmara
İl İstanbul
İlçe Eyüp
Yönetim
 – Muhtar
Zaman dilimi DAZD (+2)
Posta kodu 34077
Alan kodu (+90) 212
Plaka kodu 34

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın