Gayrettepe Kurye

Gayrettepe Kurye
Gayrettepe Kurye

Gayrettepe İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan bir semttir.

Gayrettepe deyince ilk akla gelen İstanbul Emniyet 2. şube müdürlüğüdür. Uzun yıllardır burada bulunmaktadır. Sürekli haberlerde gösterilmektedir. Diğer bir bilinen kurumda Gayrettepe de bulunan vergi dairesi dir. Bu da 2. şubeye çok yakındadır. Birçok kişi hergün buraya vergi ödemeleri için gelmekte ve bu semti ziyaret etmektedir. Bizde Gayrettepe moto kurye olarak bu mahallede 20 yıldır moto kurye hizmeti vermekteyiz. Bu mahalleden aldığımız ürün,evrak,koli,çiçek,pasaport gibi iletileri gün içinde acil express olarak istenilen adrese götürmekteyiz. Gayrettepe konum olarak Beşiktaş,Şişli ve 15 Temmuz Şehitler köprüsüne çok yakındır. Bu mahallede ençok iş aldığımız bazı caddeler ve sokaklar şöyle : yıldız posta caddesi,büyükdere caddesi,vefa bayırı sokak,saatçi bayırı sokak.

Gayrettepe Mahallesi Sokakları

Gayrettepe Kurye Ortasından metro geçer işyeri çoğunluktadır .Gayrettepe İstanbul‘un Beşiktaş ilçesinde bulunan bir semttir. Mecidiyeköy, Esentepe, Fulya, Balmumcu ve Dikilitaş semtleri ile çevrilidir.Gayrettepe Kurye İstanbul Emniyet Müdürlüğü / Gayrettepe Hizmet Binası, Metropolitan Florance Nightingale Hastanesi, Selenium Panorama, Point Hotel, Dedeman Otel, Sabah Gazetesi-Atv Binası ,Türk Telekom İstanbul İl Müdürlüğü,Kempinski Residences Astoria bu semttedir.Gayrettepe Kurye

 

Gayrettepe Kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

      Gayrettepe Kurye ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde  firmaların  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Hizmet firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şu anda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde hizmet veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde firmalar için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Motorlukurye ekibi olarak her müşterinin her isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yolunda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Gönderi yapan firmalar kalite standartlarına uymayan firma konusunda bu firmayı bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir.

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Gayrettepe Kurye firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Motorcu ile evrak gönderisi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur.

 

Gayrettepe Motor Kurye

Gayrettepe Express Motorlukurye

 

 

 

 

Gayrettepe Kurye

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*