Esentepe Kurye

Esentepe Kurye
Esentepe Kurye

Esentepe İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan bir semttir.

Esentepe mahallesi İstanbulun en işlek yerlerindendir. Zincirlikuyu ile yanyana gayrettepe ile çok karıştırılan bir yerdir. Burada Maya center,Astorya,Tmsf,Deniz bank,Dış bank,City bank gibi bir çok firma ve kurum genel müdürlük’leri bulunmaktadır. Esentepe moto kurye olarak burada yaklaşık 20 yıldır hizmet vermekteyiz. Sizlere hep daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için kendi alt yapımızı sürekli güncel tutmaktayız. Express ve normal gün içi gönderilerimiz devam etmektedir bu hizmeti verdiğimiz bazı sokaklar.

Esentepe Mahallesi Caddeleri

Esentepe Mahallesi Sokakları

 

Mecidiyeköy, Balmumcu ve Dikilitaş semtleri ile çevrilidir. İstanbul Emniyet Müdürlüğü / Gayrettepe Hizmet Binası, Metropolitan Florance Nightingale Hastanesi, Türk Telekom İstanbul İl Müdürlüğü bu semttedir.esentepe moto kurye

Esentepe İstanbul‘un Şişli İlçesi’ne bağlı mahalledir.Esentepe Kurye

Esentepe Kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

      Esentepe Kurye ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde  firmaların  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Hizmet firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şu anda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde hizmet veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde firmalar için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Motorlukurye ekibi olarak her müşterinin her isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yolunda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Gönderi yapan firmalar kalite standartlarına uymayan firma konusunda bu firmayı bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir.

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Esentepe Kurye firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Motorcu ile evrak gönderisi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur.

Esentepe Motor Kurye

Esentepe Express Motorlukurye

1960’larda emekli subaylar ve gazeteciler için yapılan sitelerin çekirdeğini oluşturduğu semt, İstanbul’un 1960 sonrası yapılaşması içinde düzenli bir şekilde oluşmuştur. Çoğunlukla iş merkezlerinin ve gökdelenlerin bulunduğu mahalle Zincirlikuyu, Mecidiyeköy, Levent, Gültepe ve Çeliktepe arasında yer alır.

TMSF, Şişli Belediyesi, Zincirlikuyu Mezarlığı, Astoria, Metrocity ve Kanyon alışveriş merkezleri, Tekfen Tower gibi önemli yerler Esentepe Mahallesi sınırları içindedir. Çocuk parklarının fazla olduğu nezih bir semttir.

İstanbulun en hareketli caddelerinden Büyükdere caddesinin büyük bölümü bu mahalle içindedir. Mahalle sınırları içinde bulunan 4.Levent İETT garajı, Zincirlikuyu metrobüs durağı, 4.Levent, Levent ve Gayrettepe metro istasyonları ve onlarca otobüs durağı ile ulaşım rahatlığı üst düzeydedir.Esentepe Kurye

 

Esentepe Kurye

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın