Elmadağ Kurye

Elmadağ Kurye

Elmadağ Kurye Elmadağ İstanbul Şişli belediyesine ait bir semttir.Elmadağ turuzim firmalarıyla ünlüdür adeta istanbuldaki tüm turuzim firmaları bu bölgededir divan,ceylan otel,hyatt otel gibi meşhur otelleri vardır.Elmadağ Kurye Elmadağ, İstanbul‘un Avrupa Yakası‘nda bulunan Şişli ilçesinde bir semttir. Elmadağ KuryeBir semt olduğundan kesin sınırları çizilememekle birlikte, idari olarak İnönü ve Harbiye mahalleleri arasına yayıldığı söylenebilir.Elmadağ Kurye Taksim Meydanı ile Harbiye semti arasında yer alır ve semtin ana aksını Elmadağ Caddesi oluşturur.Elmadağ Kurye

Elmadağ Kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

      Elmadağ Kurye ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde  firmaların  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Hizmet firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şu anda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde hizmet veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde firmalar için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Motorlukurye ekibi olarak her müşterinin her isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yolunda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Gönderi yapan firmalar kalite standartlarına uymayan firma konusunda bu firmayı bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir.

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Elmadağ Kurye firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Motorcu ile evrak gönderisi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur.

Elmadağ Kurye

Elmadağ Motor Kurye

Elmadağ Express Motorlukurye

 

Elmadağ
—  Semt  —
Koordinatlar: 41°02′31.1604″N 28°59′9.7542″E
Ülke Türkiye Türkiye
Bölge Marmara
İl İstanbul
İlçe Şişli
Zaman dilimi DAZD (+2)
Alan kodu (+90) 212
Plaka kodu 34

 

HİZMET VERDİĞİMİZ BAZI SOKAKLAR

Elmadağ – Cumhuriyet Caddesi 
  Elmadağ – Dolapdere Caddesi 
  Elmadağ – Çimen Sokak 
  Elmadağ – Hastane Sokak 
  Elmadağ – Kaya Hatun Sokak 
  Elmadağ – Ölçek Sokak 
  Elmadağ – Sel Başı Sokak 
  Elmadağ – Yunusbey Sokak 

 

 

Elmadağ Kurye

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın