Dilovası Kurye

Dilovası Kurye

Dilovası Kurye Dilovası İstanbulun sanayi devidir.. Gebze ilçesinin 8 km doğusunda, İzmit’in 25 km batısında yer alır.

Dilovası (antik adı: Lbyssa), Kocaeli‘nin bir ilçesi. 2008 yılında çıkan kararla Gebze‘den ayrılıp ilçe olmuştur. Kocaeli Yarımadası‘nın güney kıyı şeridinde yaklaşık 2000 hektarlık bir alan üzerinde kurulmuştur. İlçe olması ile beraber kaymakamlık belediye binası bünyesinde kurulmuş ve Dilovası’nın ilk kaymakamı Hasan Göç olmuştur. 2009yerel seçimleri sonucunda Dilovası Belediye başkanı Cemil Yaman olmuştur. Dilovası Belediye Başkanı Türkiye’nin en genç belediye başkanlarından biri olan Cemil Yaman’dır.

Dilovası Kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

      Dilovası Kurye ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde  firmaların  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Hizmet firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şu anda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde hizmet veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde firmalar için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Motorlukurye ekibi olarak her müşterinin her isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yolunda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Gönderi yapan firmalar kalite standartlarına uymayan firma konusunda bu firmayı bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir.

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Dilovası Kurye firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Motorcu ile evrak gönderisi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur.

Dilovası Kurye

Dilovası Motor Kurye

Dilovası Gün içi Motokurye

Dilovası Express Motorlukurye

Konu başlıkları

  [gizle

 

Dilovası , adını Diliskelesi sahilinde karanın denize doğru yaptığı dil şeklindeki çıkıntıdan almaktadır. Diliskelesi’nin en önemli özelliği İzmit Körfezi’nin karşı kıyıya en yakın [4]yerinin burada olmasıdır. Hersek burnu ile Diliskelesi arasındaki deniz mesafesi çok kısa olduğu için Roma, Bizans ve Osmanlı imparatorlukları zamanında önemli yerleşim yeri olan Bursa ve İznik‘e en kısa ve hızlı yoldan ulaşım bu noktadan sağlanmıştır. Dilovası-Hersek Burnu arasında trafiği rahatlatmak için asma köprü yapılacaktır. 2010 da Başbakan Dilovasına geldi.

Dilovası’nda yaşayan imparatorlukların bıraktıkları eserler Liyssa Kalesi,Liyssa İskelesi(Diliskelesi) ve Kanuni Sultan Süleymandöneminde Mimar Sinan‘ın yaptığı Mimar Sinan Köprüsü[5][6]dür.

Cumhuriyet Döneminde Dilovası

1955 yılında yapılan E-5 karayolunun bu bölgeden geçmesiyle bölge değer kazandı.

1960 yıllarında Dilovası’nda sanayileşme başlamış olup 1980 li yıllarda nüfus hızla artarak gecekondulaşmayla birlikte kentleşme başlamıştır.

Dünyada ve Türkiye de isim yapmış birçok sanayi tesisi Dilovası nda faliyet göstermektedir.

31 Aralık 1986 tarihinde belde olan Dilovası , TBMM nin 22 Mart 2008 tarihinde çıkardığı 5747 sayılı kanunla[7] İlçe hüviyetine kavuştu.dilovası moto kurye

 

Dilovası
—  İlçe  —
Ülke Türkiye
İl Kocaeli
Coğrafi bölge Marmara
Yönetim
 – Kaymakam Hasan Göç
 – Belediye başkanı Cemil Yaman
Rakım [1] 45 m (148 ft)
Nüfus (2012)[2]
 – Toplam 44,981
 – Kır 2,689
 – Şehir 42,292
Zaman dilimi DAZD (+2)
 – Yaz (YSU) DAYZD (+3)
Web sitesi: www.dilovasi.gov.tr

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın