Davutpaşa Kurye

Davutpaşa Kurye
Davutpaşa Kurye

Davutpaşa İstanbulun Esenler Belediyesine bağlı bir mahalledir.Davutpaşa kışlası,Davutpaşa İstanbul üniversitesi,paşabahçe cam,Akşam gazetesi gibi birçok önemli kurumları barındıran bir semttir.Davutpaşa, İstanbul‘un Avrupa Yakası‘nda bulunan Esenler ilçesine bağlı 16 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında kuzeyinde Mimarsinan; kuzeydoğusundaYavuzselim; doğusunda Namık Kemal; güneyinde Çiftehavuzlar; batısında ise Güngörenilçesine bağlı Gençosman mahalleleri bulunmaktadır.davutpaşa moto kurye

YTÜ Davutpaşa Kampüsü 1999 yılında Davutpaşa Kışlası‘nın Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesine dahil edilmesiyle kurulmuştur. Daha önce kışla olarak kullanılan ana bina U harfi şeklindedir. Üniversiteye verildikten sonra bu binaya laboratuvar bölümleri eklenmiş, U’nun ortası bahçe olarak kullanılmak üzere düzenlenmiştir.Uç kısmında laboratuvarların ilerisine biri öğrenci yemekhanesi ve kantin, diğeri de bunun önünde personel ve öğretim üyesi yemekhanesiyle mutfak olmak üzere iki bina yapılmıştır. Biraz ileride hamam olarak kullanılmış ve şu anda kullanılmayan bina da göze çarpmaktadır. Personel yemekhanesinin arkasında 2007 yılında hizmete giren yeni kantin ve yemekhane binası, hemen yanında açık yüzme havuzu, fitnesssalonu, kapalı basketbol sahası, tenis kortları ve halı saha bulunmaktadır. Aynı bölgede ise rektör İsmail Yüksek döneminde açılan cami ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği bölümleri bulunmaktadır.

Davutpaşa kampüsünde planlanan iyileştirmeler ilk etapta 1000 kişilik olarak planlanmış 3000 kişilik öğrenci yurdu, misafirhane, kreş, lojmanlardır. Yıldız kampüsündeki marangozhane ve demir atölyesi ileri bir tarihte taşınacaktır. Ayrıca İnşaat Fakültesi de 2008-2009 akademik yılıyla beraber Davutpaşa kampüsüne taşınmıştır. Bünyesinde Elektrik-Elektronik fakültesi ve Teknopark’ın da dahil olduğu pek çok inşaat sona ermiştir.DAVUTPAŞA KURYE

Davutpaşa Kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

      Davutpaşa Kurye ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde  firmaların  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Hizmet firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şu anda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde hizmet veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde firmalar için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Motorlukurye ekibi olarak her müşterinin her isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yolunda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Gönderi yapan firmalar kalite standartlarına uymayan firma konusunda bu firmayı bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir.

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Davutpaşa Kurye firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Motorcu ile evrak gönderisi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur. 

Davutpaşa Kurye

Davutpaşa Motor Kurye

Davutpaşa Express Motorlukurye

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*