Cihangir Kurye

Cihangir Kurye
Cihangir Kurye

Cihangir Kurye

Cihangir Kurye, kurye pazarına çıktığı andan itibaren bünyesinde barındırdığı kaliteli Dağıtma fikri, tecrübesi ve oldukça profesyonel kadrosu ile müşterilerine İstanbul’un en kaliteli kurye hizmetini vermektedir. Cihangir kuryesi motor tiplerinin eğitimini almış ve uzman ekibiyle motorlu kurye imkanını ciddi manada geliştirme düşüncesiyle bütünleştirerek müşterilerine gayet hızlı, oldukça güvenilir ve çok da pahalı olmayan taşıma hizmeti sunmaktadır. Cihangir kuryeden toplu olarak iletmek istediğiniz bir ürün varsa, firmadan  fiyat alabilir ve size uygun fiyat gelmesi sonucunda talep yapabilirsiniz. Eğer Cihangir kuryeye abone olursanız; indirimli kurye imkanlarından yararlanabilirsiniz. Cihangir Moto kurye İstanbul’un sahip olduğu müthiş sıkışık trafiğinde ve otomobillerle ulaşımın kısıtlandırıldığı yerlere cihangir kurye çalışanlarıyla sorun yaşamadan ulaşılabilir ve gönderdiğiniz ürünleri belirlediğiniz saat içerisinde ve ayrıca tam zamanında iletileceği adrese gönderilir. Cihangir Kurye her haftanın yedi günü ve her günün 24 saati boyunca hızlı ve ekonomik kurye gereksinimlerinizi cihangir kuryeden gerçekleştirebilirsiniz. Kurye hizmeti bakımından oldukça ünlü olan cihangir semtinde kurye sektöründe hizmet veren Beyoğlu ve çevresinde ki   kuryelerin kapsadığı yerlerin farklı telefon numaraları bulunmaktadır. Anadolu yakası için ve  Avrupa yakası için farklı telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralara  kuryelerin firmalarını internet üzerinden aratarak ulaşabilirsiniz. İster bu numaralara ulaşıp, arayarak kurye hizmeti talebinde bulunun, isterseniz de firmaların belirli adreslerini ziyaret ederken kurye hizmetinde bulunun, her iki ihtimalde de kaliteli hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Cihangir Kurye Cihangir, İstanbul‘un Beyoğlu ilçesinde bulunan semt. Kafeleri ve eski binaları ile bilinir. İstanbul’a yerleşen yabancıların ve sanatçıların yoğunlukta olduğu bir semttir.

Cihangir semti; Cihangir, Kılıç Ali Paşa, Firüzağa ve Pürtelaş mahallelerinden oluşmaktadır. Cihangir Caddesi’nin her iki ucundan da ulaşım pek zor olduğundan semtin merkezi Taksim‘den aşağı Firüzağa Camii’ne inen Sıraselviler Caddesi’nin alt bölümüne kaymıştır. Pek çok süpermarket ve banka bu cadde üzerindedir. Cihangir’in ana caddeleri Akarsu ve Cihangir caddeleridir.

Mahalledeki merdivenlerden görünüm.

Cihangir ismi; Kanuni Sultan Süleyman han ve Hürrem Sultan’dan olma Şehzade Cihangire ithafen konulmuştur. Şehzade Cihangir doğuştan fiziksel kusurları olan kambur bir çocuktur. Kardeşleri ve çevresindekiler hep alay etmiştir bu kusurundan dolayı. Öyle ki o öldüğünde kendisini öldürmüş olduğuna dair rivayetler veya üzüntüden öldüğüne dair rivayetler vardır.cihangir moto kurye

Cihangir Kurye

Cihangir Motor Kurye

Cihangir Gün içi Motokurye

Cihangir Express Motorlukurye

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın