Bulgurlu kurye

Bulgurlu kurye
Bulgurlu kurye
Bulgurlu kurye
Bulgurlu kurye

Bulgurlu İstanbulun Üsküdar Belediyesine bağlı bir semttir. Bulgurlu, İstanbul Anadolu yakasında, Acıbadem, Kısıklı, Cumhuriyet ve Ünalan ileAtaşehir‘e bağlı Namık Kemal ve Fetih mahalleleri arasında yer alan tarihi köyün etrafında gelişen semt.Bulgurlu, günümüzde Üsküdar ilçesi’nin en büyük mahalelsi olup, batıda Küçükçamlıca Caddesi, güneyde Üçpınarlar Caddesi ile O-4 Anadolu Otoyolu, doğuda Namık Kemal Mahallesi, kuzeyde ise Bulgurlu Caddesi ile sınırlıdır.Mahalleyi kuzey-güney doğrultusunda kesen Libadiye Caddesi ise semtin bir başka ulaşım yoludur. İstanbul’un önemli mesire yerlerinden Küçükçamlıca Tepesi de bu mahallenin içindedir. Çoğunlukla karadenizliler oturmaktadır (Ordu, Giresun, Trabzon, Artvin, Samsun). Tarihi bulgurlu hamamı 1200’lü yıllarda kurulmuş olup hala hizmet vermektedir.Kaynaklarda Burkullu, Burgullu, Burkurlu ve Burgurlu olarak da geçen Bulgurlu adının, 1876 Balkan bozgunundan sonra yörede iskan edilen Bulgar göçmenlerinden geldiği iddiası pek kabul görmemiştir. Semtin adı 16. yüzyılda çiftçilikle uğraşan köyün adı, bulgurdan türemiş olmalıdır. Öte yandan Reşat Ekrem Koçu gibi tarihçiler bazı kaynaklara dayanarak Küçükçamlıca Tepesi‘nin asıl adının Bulgurlu dağı olup, Küçükçamlıca adının tepeye daha sonra verildiğini ileri sürerler.

BULGURLU Moto KURYE

Bulgurlu kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

      Bulgurlu kurye ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde  firmaların  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Hizmet firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şu anda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde hizmet veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde firmalar için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Bulgurlu kurye ekibi olarak her müşterinin her isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yolunda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Gönderi yapan firmalar kalite standartlarına uymayan firma konusunda bu firmayı bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir.

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Bulgurlu kurye firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Bulgurlu kurye ile evrak gönderisi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur.

Bulgurlu Acil

Bulgurlu Hızlı

Bulgurlu Kurye

Bulgurlu Gün içi

Bulgurlu Express

Bulgurlu Uçak Kargo

Bulgurlu kurye

Bulgurlu
—  Mahalle  —
Üsküdar'ın İstanbul'daki konumu

Üsküdar’ın İstanbul’daki konumu

Ülke Türkiye Türkiye
Bölge Marmara
İl İstanbul
İlçe Üsküdar
Yönetim
 – Muhtar
Zaman dilimi DAZD (+2)
Posta kodu
Alan kodu (+90) 212
Plaka kodu 34

 

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın