Bomonti Kurye

Bomonti Kurye
Bomonti Kurye

Bomonti Kurye

Bomonti Kurye Bomontiİstanbul‘un Şişli ilçesine bağlı, adını 1902 yılında İsviçreli Bomonti Kardeşler tarafından kurulan Bomonti Bira Fabrikası‘ndan alan bir semttir.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nin kampüsünün kurulduğu yer. Kent nüfusunu Ermeniler ve Gürcüler oluşturmaktadır. Burada Katolik Gürcülere ait günümüzde hala Gürcüler tarafından kullanılan tarihi kilise mevcuttur.bomonti moto kurye

Bomonti Kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

      Bomonti Kurye ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde  firmaların  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Hizmet firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şu anda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde hizmet veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde firmalar için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Motorlukurye ekibi olarak her müşterinin her isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yolunda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Gönderi yapan firmalar kalite standartlarına uymayan firma konusunda bu firmayı bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir.

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Bomonti Kurye firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Motorcu ile evrak gönderisi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur. Bomonti Kurye

Bomonti Kurye

Bomonti Motor Kurye

Bomonti Gün içi Motokurye

Bomonti Express Motorlukurye

 

Bomonti
—  Semt  —
Son yıllarda inşa edilen yüksek yapılarla Bomonti'nin çehresi değişmiştir.

Son yıllarda inşa edilen yüksek yapılarla Bomonti’nin çehresi değişmiştir.

Şişli'nin mahalleleri

Şişli’nin mahalleleri

Bomonti

Şişli’nin İstanbul’daki konumu

Ülke Türkiye Türkiye
Bölge Marmara
İl İstanbul
İlçe Şişli
Yönetim
 – Muhtar
Zaman dilimi DAZD (+2)
Posta kodu
Alan kodu (+90) 212
Plaka kodu 34

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın