Anadolu Hisarı Kurye

Anadolu Hisarı Kurye

Anadolu Hisarı Kurye Anadolu Hisarı; İstanbul’un Beykoz belediyesine bağlı bir semttir.

Anadolu Hisarı Kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

      Anadolu Hisarı Kurye ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde  firmaların  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Hizmet firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şu anda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde hizmet veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde firmalar için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Motorlukurye ekibi olarak her müşterinin her isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yolunda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Gönderi yapan firmalar kalite standartlarına uymayan firma konusunda bu firmayı bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir. Anadolu Hisarı Kurye

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Anadolu Hisarı Kurye firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Motorcu ile evrak gönderisi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur.

Anadolu Hisarı Kurye

Anadolu Hisarı Motor Kurye

Anadolu Hisarı Express Motorlukurye

 

Anadoluhisarı İstanbul‘un Beykoz ilçesinde İstanbul Boğazı kıyısında bir semttir. Kuzeyinde Kanlıca, güneyinde Kandilli bulunur. Adını 1395‘te Yıldırım Bayezidtarafından yaptırılan Anadolu Hisarı‘ndan alır.

Anadoluhisarı İskelesi ve çevresi (Şubat 2013)

Anadoluhisarı semtinin İstanbul Boğazı‘ından görünümü, ön tarafta Anadolu Hisarı, sol taraftaFatih Sultan Mehmet Köprüsü (Şubat 2013)

Hisarın hemen yanıbaşından Göksu deresi boğaza dökülür. Göksu ile güneyinde denize dökülen Küçüksu deresi arasında kalan eski çayır alana Küçüksu çayırı denir. Bu alanda Abdülmecit tarafından Nikoğos Balyan‘a yaptırılmış olan Küçüksu Kasrıbulunmaktadır. Kasrın hemen yanıbaşında da Küçüksu Çeşmesi olarak da bilinen Mihrişah Valide Sultan Çeşmesi bulunur.anadolu hisarı moto kurye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anadolu Hisarı Kurye

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*