Alemdağ Kurye

Alemdağ Kurye
Alemdağ Kurye

Alemdağ Taşdelen, İstanbul ili Ümraniye ilçesine bağlı bir belde belediyesidir.İsmini yıllardır İstanbul halkının büyük bir zevkle içtiği Taşdelen kaynak suyundan almıştır.İstanbul ilinin son yıllarda kat ettiği büyük konut projelerinin bir kısmı bu bölgeye yapılarak burayı büyük bir yerleşke haline getirmeye başlamıştır.Rakımı 130 metre civarlarındadır.İlk adı Sultançiftliği’dir.Taşdelen,suyu haricinde mesire yeri ilede gözde bir yerdir.Özellikle hafta sonları şehir yaşantısının verdiği sıkıntıyı atmak isteyenler buraya huzur bulmaya gelir.Ulaşım oldukça kolaydır.Bölge şile yolu üzerinde bulunmaktadır.Altunizade’den yaklaşık 15 kilometre sonra Çekmeköyü geçince bölgeye ulaşmak mümkündür. Belediye Başkanlığını iki dönemdir Hüseyin Sipahi yapmaktadır. 2.Amatör kümede mücadele eden

Alemdağ Kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

      Alemdağ Kurye ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde  firmaların  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Hizmet firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şu anda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde hizmet veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde firmalar için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Alemdağ Kurye ekibi olarak her müşterinin her isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yolunda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Gönderi yapan firmalar kalite standartlarına uymayan firma konusunda bu firmayı bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir.

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Alemdağ Kurye firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Alemdağ Kurye ile evrak gönderisi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur.

Alemdağ Kurye

Alemdağ Motor Kurye

Alemdağ Gün içi Motokurye

Alemdağ Express Motorlukurye

Alemdağı , İstanbul‘un Anadolu yakasında, Çekmeköy sınırları içinde bulununan tepedir. Deniz seviyesinden 442 m’lik yüksekliğiyle İstanbul’un en yüksek 2. noktasıdır.

Alemdağı ve çevresi Birinci Zaman’ın (Paleozoik) Silüryen ve Devoniyen devirlerine ait kayaçlardan meydana gelmiştir. Bu kayaçlar, tortuldetritik kayaçlardan arkozlar, grovaklar, kuvarsitler, feldspatlı kuvarsitler ve şeyllerdir. Alemdağı’nı oluşturan kayaçların tabakalarını Kocaeli Yarımadası‘ndaki diğer yüksek tepeler gibi doğu-batı doğrultusunda kıvrılmıştır. Bu kıvrılma hareketi muhtemelen Kaledonien Orojenezi‘nde (435-395 milyon yıl önce) meydana gelmiştir.

Alemdağı, üzerini kaplayan orman örtüsüyle ilginç bir mesire alanıdır. Kocaeli Yarımadası’nda görülen iki farklı karakterdeki bitki örtüsünün sınırı bu dağdan geçer. Dağın kuzeye bakan yamaçları nemli ormanlar sahasına dahilken güneye bakan yamaçlarında kuru ormanlar görülür.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*