Aksaray Kurye

Aksaray Kurye
Aksaray Kurye

Aksaray İstanbulun Fatih belediyesine bağlı bir mahalledir.İstanbul’un göbeği…
Aksaray semti, İstanbul Suriçi’nin yaklaşık olarak orta noktalarından biridir.
Herhangi bir İstanbul haritasında Yenikapı feribot iskelesini ve Haliç üzerindeki doğudan batıya doğru ikinci köprü olan Unkapanı Atatürk Köprüsü’nü kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu iki noktayı birbirine bağlayan geniş yol Atatürk Bulvarı olarak anılır. Yenikapı’dan Unkapanı yyönüne ilk kavşak noktası Aksaray semtidir, önceki mesajda fotoğrafları bulunan Aksaray Pertevniyal Valide Camii de tam bu kavşak noktasındadır.

Aksaray Kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

      Aksaray Kurye ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde  firmaların  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Hizmet firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şu anda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde hizmet veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde firmalar için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Motorlukurye ekibi olarak her müşterinin her isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yolunda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Gönderi yapan firmalar kalite standartlarına uymayan firma konusunda bu firmayı bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir.

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Aksaray Kurye firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Motorcu ile evrak gönderisi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur.

Aksaray Kurye

Aksaray Motor Kurye

Aksaray Express Motorlukurye

aksaray kurye

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*