Akatlar Kurye

Akatlar Kurye

Akatlar Kurye Akatlar İstanbulun Beşiktaş Belediyesine bağlı bir semttir.İçerisinde akatlar Spor kompleksi,şişli Terakki lisesi,Akatlar kültür merkezi,MKM avm yi bulunduran sosyal aktiviteleri bol bir semttir.Akatlar, İstanbul Beşiktaş ilçesi sınırlarında Levent ve Etiler semtlerine komşu bir semttir.

BJK Akatlar Arena[1], Akatlar, İstanbul‘da bulunan kapalı salon. Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı, bu salonu kullanmaktadır. 2004‘te açılmıştır.

Akatlar Kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

      Akatlar Kurye ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde  firmaların  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Hizmet firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şu anda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde hizmet veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde firmalar için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Motorlukurye ekibi olarak her müşterinin her isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yolunda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Gönderi yapan firmalar kalite standartlarına uymayan firma konusunda bu firmayı bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir. Akatlar Kurye

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Akatlar Kurye firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Motorcu ile evrak gönderisi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur.

Akatlar Kurye

Akatlar Motor Kurye

Akatlar  Express Motorlukurye

Akatlar Kurye

 

BJK Fans at Cola Turka Arena.JPG

 

Özellikleri [değiştir]

 

45 dönümlük arazi üzerinde yer almaktadır. Arazide; çok amaçlı spor salonu, 6 adet tenis kortu, bir büyük 4 adet halı saha, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, Türkiye’nin en büyük bowling salonu, alışveriş merkezi ve restaurantlar olarak planlanmış; şu anda 5.600 metrekare zemine oturan, 8.500 metrekareyi kapsayan spor salonu faaliyete geçecek hale getirilmiştir. Akatlar Kurye

 

Şemsi Efendi Mektebi ve Terakki Mektebi’nin Kuruluşu [değiştir]

Selanik, 19. yüzyılda çeşitli uluslardan insanları ve kültürleri barındıran yapısıyla, hareketli kültür ve politika yaşamıyla ve en önemlisi zengin ekonomisi ile Osmanlı İmparatorluğu’nun başkenti İstanbul’dan sonra gelen en önemli kentlerinden biriydi. Osmanlı’da Tanzimat Fermanı gibi çağdaşlaşma hareketleri Selanik’te yankı buluyor, Fransız Devrimi’nin ilkeleri Osmanlı topraklarında bu kentte yaygınlaşıyordu. Sonuçta toplumsal ve kültürel yaşamı böylesine canlı bir kentin Osmanlı İmparatorluğu’nda eğitim alanında da öncülük görevi yüklenmesi bir bakıma kaçınılmazdı.

1873 yılında kentin ilk özel müslüman Türk ilkokulu olarak kapılarını açan Şemsi Efendi Mektebi; çağdaş kuşaklar yetiştirmeyi hedeflemişti ve yöntem olarak da usul-i cedid(çağdaş yöntem) öğretimini seçerek bu atılımı yapıyordu. İşte bu Şemsi Efendi Mektebi, bugün artık Türk milli eğitiminin en köklü kurumlardan birisi olan Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Okulları ‘nın çekirdeğidir.

 Akatlar Kurye

Terakki Vakfı Okulları
Şişli Terakki.JPG
Slogan Terakkili olmak ayrıcalıktır.
Kuruluş 1877
Ülke Türkiye
Şehir Akatlar, Levent, Beşiktaş,İstanbul
Türü Lise
Fen Lisesi
Müdür Necdet Beken
(Lise ve Fen Lisesi)
Zehra Kasap Erkan
(İlköğretim)
Mehmet Güneş
(Tüm okul)
Eğitim dili Türkçe
Yabancı diller İngilizce
Almanca
Fransızca
İspanyolca
Öğrenci sayısı 564 (Lise ve Fen Lisesi)
~ 3000 (Tüm okul)
Resmî sitesi terakki.org.tr

 

 

 

Akatlar Kültür Merkezi, İstanbul‘un Etiler/Akatlar semtinde bulunan ve Beşiktaş Belediyesi’ne ait tiyatro ve sergi salonlarına sahip kültür merkezidir.

Merkezde 346 koltuklu bir gösteri salonu (Melih Cevdet Anday Sahnesi), 550 m2’lik bir sergi salonu, kokteyl salonu, dans salonu ve eğitim odaları bulunmaktadır[1]. 1997 yılı sonunda Beltaş A.Ş. tarafından 10 yıllığına işletmesi alınan merkezin yönetimi 2007 yılı başında tekrar Beşiktaş Belediyesi’ne geçti[2].

Semaver Kumpanya, Tiyatro Alkış, Tiyatrokare ve Talimhane Tiyatrosu Akatlar Kültür’de oyunlarını sergilemiş tiyatro topluluklarından bazılarıdır. Merkezde, Beşiktaş Belediyesi “Ustalara Saygı” etkinlikleri[3] kapsamında Haldun Taner, Suna Pekuysal ve Ergun Köknar,Münir Özkul, Orhan Kemal gibi sanatçılar için anma geceleri düzenlendi.

Akatlar Kurye

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*