Acarlar Kurye

Acarlar Kurye
Acarlar Kurye

Acarkent İstanbul Beykoz belediyesine bağlı bir semttir.Saip Molla özel Orman alanı içersinde 2.291.220 m2 bir alanda kurulmuş Türkiye’nin tek parsel üzerinde en büyük projesi olup, toplam 1452 adet villa, 80 adet boğaz manzaralı daire, 64 adet Acarlife Apart Daire, 72 adet Acarsize Stüdyo Daire ve Ticari Birimler ile Sosyal Spor Alanlarından oluşmaktadır.
Acarkent hayatınızdaki konforu da düşünüyor. Gerek sosyal imkanlar gerekse sağlık ve eğitim yönündeki getirileriyle hayatınızı daha da kolaylaştırıyor.

Acarlar Kurye, Müşteri  Ve Pazarlama Gelişimi

      Acarlar Kurye ve tüm sektörde Ne üretirsem onu satarım mantığı olacaksa en verimli ürünü üretmekte her zaman fayda vardır. Bu anlayışta esas nokta, var olan potansiyel müştrilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde bilmektir. Günümüzde  firmaların  ucuz taşımaya ve ya satış yapmaya önem vermemeli. Aksine bağlı bulunduğumuz firmaların elde edecekleri faydaya  daha çok eğilmekte fayda vardır.

Hizmet firmalarında farklılaşmanın ne kadar çok zor olduğunu anlamak için firmaların sayısına bakmak yeterli olucaktır. Şu anda İstanbul’da olması gerekenin çok üstünde hizmet veren firma bulunmaktadır. Şu günlerde firmalar için başarılı olabilmek müşteriyi memnun etmekte ve sadık olmaktan geçiyor. Günü birlik işlerin gelip geçici işler ,olduğunu kalıcı olanın ise firma olduğunu unutmamak gerekmektedir. Motorlukurye ekibi olarak her müşterinin her isteğine farklı çalışmalar sunan firma olabilme yolunda devamlılığımızı sürdürüceğiz. Gönderi yapan firmalar kalite standartlarına uymayan firma konusunda bu firmayı bir daha dikkate bile almazlar. Sürekli kaliteli ve nitelikli personel  ile çalışmak için aşağıdaki unsurları uygulamak gereklidir. Acarlar Kurye

Hizmet Kalitesi Ve Devamlılığı

  • Pazarlama araştıması ve rakip araştırması
  • Hizmet kalitesin’deki sadakat uyumu
  • Görevlerin standardizasyon takibi
  • Alınan bilginin uygulanabilirliği
  • Takım çalışması entegrasyonu
  • İşe uygun kaliteli işçi bulma
  • İşimize uygun altyapı ve teknoloji takibi
  • Yapamayacağın iş konusunda söz verme

Acarlar Kurye firma aracılığı ile bir yerden başka bir adrese ürün göndericek iseniz sizde yukarıda bahsedilen konulara dikkat ediniz. Motorcu ile evrak gönderisi yapmak sürekli bir firma ile çalışmak için gerekli bazı bilgiler paylaştım sizlerle umarım başarılı olmuşumdur.

Acarlar Kurye

Acarlar Motor Kurye

Acarlar Express Motorlukurye

Acarkent Kurye

Acarkent Residence – 1
Daireler /1.Bodrum kat – 26 . Katlar
Acarkent Residence’ ın normal katlarında her bir blokta 7 adet daire olmak üzere toplam 14 daire yer almaktadır. İç kullanım alanları farklı dizayn edilmiş olan bu odalar 3 odalı, 2 odalı ve suit daire olmak üzere kullanıcılara alternatifli seçenekler sunmaktadır. Her bir blok katında toplam 4 adet 2 odalı daire, 2 adet 3 odalı daire ve 1 adet suit daire yer almaktadır. 3 odalı dairenin toplam brüt alanı 135.83 m2, 2 odalı dairenin toplam brüt alanı 107.80 m2 ve suit odanın toplam brüt alanı ise 87.05 m2′ dir.

Özel Daireler/27 .Kat
Acarkent Residence’ ın en üst katının bir bloğu özel olarak projelendirilmiş olup, bir katta toplam 3 adet daire yer almaktadır. Bu kattaki bir daire 4 odalı, diğer 2 daire ise 3 odalı olarak tasarlanmıştır. 4 odalı dairenin toplam brüt alanı 305.70 m2, 3 odalı dairelerin toplam brüt alanı ise 241.90 m2′ dir. Acarlar Kurye

Ortak Yaşam Alanları

Acarkent Residence’ın giriş katında; 14 adet daireye ilave olarak, resepsiyon ve günlük ihtiyaçların karşılanabileceği olanaklara sahip 3 adet dükkan yer almaktadır.
Giriş katının altında yer alan asma katta ise toplantı salonu, idari ofisler ve depo alanları, açık-kapalı yüzme havuzu, güneşleme terasları, SPA bölümü (bayan-erkek sauna, buhar odası, jakuzi, masaj odaları, soyunma odaları, wc-duşlar), açık teraslar, 14 adet ticari birim, otopark, su depoları şeklinde projelendirilmiş, çatı katının bir bloğu ise; sakinler ve konuklarının hizmetine sunulmak üzere çatı restaurant-cafe bar olarak tasarlanmıştır.Acarlar Kurye

 

 

Acarlar Kurye

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*